OFERTA I CENNIK

Oferta serwisu BiuraRachunkowe360.pl

Oferta serwisu jest kierowana do biur rachunkowych oraz do firm oferujących oprogramowanie do prowadzenia rachunkowości samodzielnie.
Celem serwisu jest umożliwienie szybkiego i łatwego porównywania usług rachunkowych w całym kraju.

Po rejestracji, firmy mogą zdefiniować jakie usługi oferują i w jakich cenach. Mogą też podać cechy wyróżniające swoje firmy. Na podstawie cyklicznie realizowanych wywiadów, administratorzy BiuraRachunkowe360.pl aktualizują możliwości serwisu.

Kluczowym elementem serwisu jest porównywarka, która daje możliwość najlepszej firmy według zdefiniowanych przez siebie kryteriów.

Z punktu widzenia "Klienta końcowego", serwis jest w całkowicie bezpłatny. Koszty poszczególnych usług zostały przedstawione poniżej.

Rejestracja w serwisie i wyświetlanie wizytówki firmy

Rejestracja i wyświetlanie wizytówki firmy są bezpłatne. Dzięki niej można promować w serwisie usługi swojego biura rachunkowego oraz oprogramowanie do prowadzenia rachunkowości samodzielnie.


Zarejestruj

Wyróżnienie kolorystyczne

Kiedy wizytówka pokazuje się na liście znalezionych biur rachunkowych (usług stacjonarnych) / Oprogramowania (Rach.samodzielnej), ma obramówkę w kolorze niebieskim. W takim samym kolorze jest symbolizująca ją pineska na mapie.

Usługa wyróżnienia kolorystycznego daje możliwość zmiany tego koloru na kolor złoty.

ID usługi Typ działalności Czas zmiany koloru Cena netto (pln) Cena brutto (pln)
1 Usługi stacjonarne
Rach.samodzielna (oprogramowanie)
90 dni 20,00 24,60
2 Usługi stacjonarne
Rach.samodzielna (oprogramowanie)
180 dni 30,00 36,90
Zakup

Priorytet wyświetlania

Wizytówki firm są wyświetlane partiami (na dole listy jest przycisk do wyświetlenia kolejnej partii wyników) w pierwszej kolejności według priorytetu, a w przypadku takich samych priorytetów, według daty ich zakupu. W związku z tym, od góry wyników wyszukiwania można znaleźć najpierw wizytówki o najwyższym priorytecie, dodane najpóźniej. Innymi słowy, w kategorii swojego priorytetu, zaraz po dodaniu, wizytówka jest wyświetlana jako pierwsza od góry (oczywiście przy spełnieniu innych warunków wyszukiwania, np. filtrów, obszaru wyświetlanej mapy)

Domyślnie, po rejestracji, wizytówka ma najniższy priorytet.

ID usługi Typ działalności Priorytet i czas Cena netto (pln) Cena brutto (pln)
3 usługi Usługi stacjonarne
Rach.samodzielna (oprogramowanie)
Priorytet najwyższy, 30 dni 20,00 24,60
Zakup

Pokazuj niezależnie od lokalizacji

Usługa ta pozwala ominąć w wyszukiwaniu wyników parametr aktualnie wyświetlanej mapy. Usługa jest przeznaczona dla biur rachunkowych, które stawiają na obsługę firm z całego kraju a nie tylko tych w swojej okolicy.

Usługa nie jest świadczona firmom dostarczającym oprogramowanie do samodzielnej rachunkowości, gdyż ten typ konta ma tę usługę realizowaną bezpłatnie.

ID usługi Typ działalności Czas Cena netto (pln) Cena brutto (pln)
4 Usługi stacjonarne 30 dni 200 246
5 Rach.samodzielna (oprogramowanie) Czas prezentacji wizytówki 0 (usługa wliczona) 0 (usługa wliczona)
Zakup

Scroll to Top